edeltrudak

Vracel by se čas a lidé kdyby…

Vracel by se čas a lidé kdyby se začala planeta Země otáčet do opačného směru co se otáčí teď? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Tím myslíš jako že by lidé byli mladší a mladší a že by přišel nový rok 1989, 1968 a podobně? Nedívej se tolik na Supermana. Přece sám dobře víš, že je to nesmysl…

Další odpovědi
Emefej

Nevracel, čas nijak nesouvisí se smyslem rotace planety.

nonnel

To by se ti pak mohlo stát, že by se ti ráno stáhly kalhoty a trenky.
Doplňuji:
Kdyby se změnil směr otáčení, tak by se setrvačností nejdříve všechny hory a stavby zhroutily, moře by se přelilo a povrch Země by se zahladil. Hlavně by to pěkně porušilo zemské jádro. Prostě raději si to ani nepřej.

lota

Odpověď je ne, ale kdoví, co by bylo, kdyby…:-)

Reezo

Změna rotace Země, by mělo pouze za následek to, že by slunce vycházelo na západě a zapadalo na východě… Cestování v čase je dost velká neznámá a vše co víme, jsou zatím pouze teorie. Ve vesmíru je teoreticky možné cestovat časem, ale jen o chvíli a to za pomocí zakřivení vesmíru.

bolak

je možný že sem vyvolal všechny tadyty otázky o vesmíru a průběhu času co tu za poslední tři dny vypučely? :) to je tak když se někdo dívá na dokument s morgenem freemanem :)