Avatar uživatele
koooooooop

Voyo – předplatitel

Když se chci podívat na Výměnu manželek na voyu z pátku, tak se mi tam objeví tabulka, že musím být předplatitelem. Takže to už budu platit i za díly, které běžely v tv nebo jak to je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, www, Petra09 před 4365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Ano, budeš platit za pořady z archivu a nejsou tam všechny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
773038948

jsou uplne vych.caný!
furt za neco chtej prachy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Petra09

Ano bohuzel taky sem na to narazila a nezbyva nez si zaplatit.Je to fakt vychcanost,spo­lihaji na to ze kdo to videt moc chce tak si proste zaplati.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Dříve byly archivy na TV Nova i Markiza zadarmo. Nyní si člověk musí zřídit účet a platit. Nevím kolik, ale výhodnější si pořad nahrát na nějaké zařízení (DVD s HDD, nebo jen hardisk připojený k TV). Případně jsou i další možnosti. Je sice nutná pořizovací investice do nějakého zařízení, ale pak již je to prakticky bez nákladů.
Dnes natahuje každý jen ruku a čeká kdo mu do ní co nasype.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
avel3

Vážení přátele, ano !
Budeme muset platit, budeme li chtít Voyo využívat. My, JIŽ srdcaři, nemusíme. Když mě málem klepla pepka při sdělení „jen pro předplatitele“ v rámci snahy shlédnout pořad, který mi v přímém vysílání JEN DEN předtím utekl, jelikož jsem ho při mé skleróze =))) zapomněl nechat nahrát, dospěl jsem k rozhodnutí, že se sklerózou musím bojovat. =))) A to ještě nemluvím o roji „much“, které Voyo má…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ano-ja

Jo přesně můj případ…štve mě to, i na slovenském VOYO to tak je TAKY, to není normální aby za filmy, které už šly, chtěli prachy :( :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek