koooooooop

Voyo – předplatitel

Když se chci podívat na Výměnu manželek na voyu z pátku, tak se mi tam objeví tabulka, že musím být předplatitelem. Takže to už budu platit i za díly, které běžely v tv nebo jak to je?

Nejlepší odpověď
beer

Ano, budeš platit za pořady z archivu a nejsou tam všechny.

Další odpovědi

jsou uplne vych.caný!
furt za neco chtej prachy.

Petra09

Ano bohuzel taky sem na to narazila a nezbyva nez si zaplatit.Je to fakt vychcanost,spo­lihaji na to ze kdo to videt moc chce tak si proste zaplati.

suaeda

Dříve byly archivy na TV Nova i Markiza zadarmo. Nyní si člověk musí zřídit účet a platit. Nevím kolik, ale výhodnější si pořad nahrát na nějaké zařízení (DVD s HDD, nebo jen hardisk připojený k TV). Případně jsou i další možnosti. Je sice nutná pořizovací investice do nějakého zařízení, ale pak již je to prakticky bez nákladů.
Dnes natahuje každý jen ruku a čeká kdo mu do ní co nasype.

avel3

Vážení přátele, ano !
Budeme muset platit, budeme li chtít Voyo využívat. My, JIŽ srdcaři, nemusíme. Když mě málem klepla pepka při sdělení „jen pro předplatitele“ v rámci snahy shlédnout pořad, který mi v přímém vysílání JEN DEN předtím utekl, jelikož jsem ho při mé skleróze =))) zapomněl nechat nahrát, dospěl jsem k rozhodnutí, že se sklerózou musím bojovat. =))) A to ještě nemluvím o roji „much“, které Voyo má…

Ano-ja

Jo přesně můj případ…štve mě to, i na slovenském VOYO to tak je TAKY, to není normální aby za filmy, které už šly, chtěli prachy :( :(