taxio

voný olej s rákosovími špejlemi

Dobrý den, Před několika dny jsme koupili voný olej ve skleněné lahvičce s rakosovími špejlemi, ale vůbec netušíme jak se to používá a k čemu to slouží. Mysleli jsme že to někdo od nás z rodiny bude vědět ale nevědeli. Poradíte nác prosím?? (nevěděl jsem kam to dát tak jsem to dal do krásy a styl)
Doplňuji:
Děkuji za odpověď, i vám Šťastný a Veselý nový rok 2012 a mnoho úspěchu.

Nejlepší odpověď
barnajka

S největší pravděpodobností jste si koupili aroma difuzér – cosi jako parfém pro váš dům :)
Rákosové špejle vložte do lahvičky s olejem: čím víc špejlí, tím bude vůně silnější. Dřívka do sebe nasáknou vonnou esenci, a ta se potom postupně odpařuje a rozptyluje po místnosti.

Víc se dočtete v článku v odkaze http://www.aro­madoma.cz/o-aroma-difuzer.shtml

PS: Šťastný nový rok vám i vašim blízkým :)