player242

Volný.cz problém

Dnes mi vůbec nepříchází emaily – vám také ne? Nepřijdou mi ani ty které si pro kontrolu sám pošlu.

Odpovědi
beer

Klídek, mají dočasné problémy.
http://www.po­oh.cz/pooh/a.as­p?a=2002354

cochee

Nemohu potvrdit, u mě vše OK – e-mail z mailkonference 20.1.2013 – 19:46, dva e-maily z Odpovědi.cz 20.1.2013 – 15:39 a 20.1.2013 – 3:30 (pořadí od nejčerstvějšího). U poskytovatelů e-mailových služeb se často stává, že problémy má pouze část účtů, což je pochopitelné, tak velký server netvoří obvykle jeden počítač, ale několik paralelně pracujících.

Conchus

Mně majly chodí, jen nefunguje Lištička