zjentek

Volili byste takového politika, jenž by snadno dokázal přesvědčit lidi, aby začali smýšlet jinak?

Odpovědi
Ametyst

Jiná možnost (+ vysvětlení)

Nevím, protože politici mají už tak dost mizernou reputaci, a nepracují ve prospěch občanů, kteří je zvolili, ale proti nim. Teď je dokonce umlčují, a nepřipustí diskuzi. Smýšlet jinak by muselo mít základ v široké diskuzi různých názorů, kde by se poctivě odhalovala pravda. Zákaz diskuze znamená, že pravda musí být skrytá, a prezentuje se jenom lež. Politici se bojí pravdy.

paul1

Jiná možnost (+ vysvětlení)

zjentek

Paul1, to nejseš sám. Vím podobně jako ty, co od politiky chci.