BENYTA

Volební lístky – nemám je a včera byl poslední termín na dodání

Vím, že ve volební místnosti si je mohu vyzvednout, ale ostatní je mají a taky jsem chtěla mít tu možnost je v klidu přečíst doma. Poradí mi někdo, jak a kde podat stížnost na nedodání v termínu, objížděla to starostka a vím, že mi je nedala úmyslně, protože nesnáší lidi, kteří jí nezobou z ruky. Má na ně přece právo každý s trvalým bydlištěm.
Doplňuji:
V otázce uvádím,že zde mám trvalé bydliště.

Nejlepší odpověď
martina1

Tak napište stížnost na váš Obecní úřad,zabívat se tím musí.Ať vám vysvětlí důvod jejich počínání.Nám roznášela lístky pošťačka,jestli všem to nevím.

Další odpovědi
iwetax

Vím, že volební lístky se dávají jen do místa trvalého bydliště. Pokud tedy bydlíte v pronájmu nebo máte trvalé bydliště jinde tak je nedostanete

atriplex

Zavolejte na radnici – buď vám je doručí nebo si tam pro ně zajděte.