df

Volby v řijnu by vyhrálo hnutí ANO. Klesly by jeho preference, kdyby na ně neupozorňovaly zprávy?

Původní neotázka
Volby by v rijnu vyhralo ANO. Tento typ zprav registruji pravidelne od dob, kdy se agent Bures dostal do vysoke politiky

Co si o tom myslite? Jaky to ma duvod neustale na to upozornovat? Klesly by jejich preference, kdyby tento typ zprav neexistoval?

Odpovědi
anonym

Kašli na náký preference a bud člověkem,stejně to nikam nevede,at zvolíš jakoukoliv stranu.