Avatar uživatele
hubickova

Volby 2013

Tak koukám a sleduju a zjišťuju,že vlastně ani nevím,koho budu volit v předčasných voleb v listopadu.Už fakt nevěřím nikomu…Jste na tom stejně??Víte,koho budete volit a vůbec-půjdete k volbám????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ponovotny před 3855 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ponovotny

rozhodně někoho kdo tam ještě nebyl, ti co už tam byli by měli jít spíš do vězení
Doplňuji:
Je to divné, že lidi volí „menší zlo“. To zlo které tu je si zvolili lidi sami. Když někoho volím tak mu dávám důvěru a když dávám důvěru zlodějům, tak se nemůžu divit, že je tu zlodějna. Ono by totiž vůbec nemuselo být špatné, kdyby tu lidi hromadně nešli volit (by se v Bruselu asi divili a ti naši kašpaři by museli vysvětlovat). Navíc mám pocit, že proto aby se něco mohlo zlepšovat, je nutné tam dosadit lidi, kteří nemají vazby s tím podsvětím co tu máme rozkvetlé. Stačí když tam bude zastoupeno dost těch zaběhlých struktur a nově příchozí budou rychle uvedeni do vyjetých kolejí.

Upravil/a: ponovotny

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Jsem na tom stejně a nejsem si jistý žádnou stranou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pyrotechnik

Jedině KSČM. Celá ta koalice ODS ,TOP 09 a LIDEM je jenom jedna velká banda zlodějská ,takže ti jsou nevolitelní vůbec. V SPOZ to docela vře a nemají ještě stanovení program vládnutí (aspoň myslím). ČSSD je jak časovaná bomba ,buď to nakonec dobře dopadne ,nebo to skončí tak ,že se dají do koalice s pravicí a budou si vesele užívat koryta a nám zvyšovat daně jako doteď. Navíc nám už tyto zmíněné strany ,krom KSČM předvedly jak vládnou a dopad jde znát dodnes… Menší politické strany jsou většinou tvořeny podnikateli ,kterým jde většinou o koryta. Takže nám z toho všeho zbývá už jen ta KSČM.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jsem na tom zhruba stejně.
Volit není koho, je to jedna pakáž. Nic neřeší, jen hrabou a kradou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

K volbám půjdu, stejně jako pokaždé. Pokud neni koho vybrat, musím volit to nejmenší zlo a největší naději. Už teď mám zcela jasno. Nepředpokládám, že by někdo nový dokázal překvapit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já mám vybráno už od posledních voleb, je fakt, že to není ani jedna strana, která už byla v PS.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

K volbám půjdu a to určitě a koho budu volit, jedině KSČM a ptáš se proč ? Ti jediní jsou volitelní! Ta lůza okolo jim nesahá po paty!!!
A vy, demokraté, vám sděluji slova z filmu „Pelíšky“ . Proletáři všech zemí, vyližte si pr..l !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ponovotny

mě osobně přijde ano jako určitá šance a když zklamou, tak příště zase někoho jiného. Hlavně ne ty grázly co tam už byly

před 3855 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek