hubickova

Volby 2013

Tak koukám a sleduju a zjišťuju,že vlastně ani nevím,koho budu volit v předčasných voleb v listopadu.Už fakt nevěřím nikomu…Jste na tom stejně??Víte,koho budete volit a vůbec-půjdete k volbám????

Nejlepší odpověď
ponovotny

rozhodně někoho kdo tam ještě nebyl, ti co už tam byli by měli jít spíš do vězení
Doplňuji:
Je to divné, že lidi volí „menší zlo“. To zlo které tu je si zvolili lidi sami. Když někoho volím tak mu dávám důvěru a když dávám důvěru zlodějům, tak se nemůžu divit, že je tu zlodějna. Ono by totiž vůbec nemuselo být špatné, kdyby tu lidi hromadně nešli volit (by se v Bruselu asi divili a ti naši kašpaři by museli vysvětlovat). Navíc mám pocit, že proto aby se něco mohlo zlepšovat, je nutné tam dosadit lidi, kteří nemají vazby s tím podsvětím co tu máme rozkvetlé. Stačí když tam bude zastoupeno dost těch zaběhlých struktur a nově příchozí budou rychle uvedeni do vyjetých kolejí.

Další odpovědi
Mapel

Jsem na tom stejně a nejsem si jistý žádnou stranou.

Pyrotechnik

Jedině KSČM. Celá ta koalice ODS ,TOP 09 a LIDEM je jenom jedna velká banda zlodějská ,takže ti jsou nevolitelní vůbec. V SPOZ to docela vře a nemají ještě stanovení program vládnutí (aspoň myslím). ČSSD je jak časovaná bomba ,buď to nakonec dobře dopadne ,nebo to skončí tak ,že se dají do koalice s pravicí a budou si vesele užívat koryta a nám zvyšovat daně jako doteď. Navíc nám už tyto zmíněné strany ,krom KSČM předvedly jak vládnou a dopad jde znát dodnes… Menší politické strany jsou většinou tvořeny podnikateli ,kterým jde většinou o koryta. Takže nám z toho všeho zbývá už jen ta KSČM.

terry

Jsem na tom zhruba stejně.
Volit není koho, je to jedna pakáž. Nic neřeší, jen hrabou a kradou.

Drap

K volbám půjdu, stejně jako pokaždé. Pokud neni koho vybrat, musím volit to nejmenší zlo a největší naději. Už teď mám zcela jasno. Nepředpokládám, že by někdo nový dokázal překvapit.

anonym

Já mám vybráno už od posledních voleb, je fakt, že to není ani jedna strana, která už byla v PS.

anonym

K volbám půjdu a to určitě a koho budu volit, jedině KSČM a ptáš se proč ? Ti jediní jsou volitelní! Ta lůza okolo jim nesahá po paty!!!
A vy, demokraté, vám sděluji slova z filmu „Pelíšky“ . Proletáři všech zemí, vyližte si pr..l !

ponovotny

mě osobně přijde ano jako určitá šance a když zklamou, tak příště zase někoho jiného. Hlavně ne ty grázly co tam už byly