Volby 2010

Vím,že je to ostuda,ale ještě jsem nikdy nevolila,nikdy si totiž nedokážu vybrat,koho by bylo podle vás nejlepší volit a proč????

Nejlepší odpověď
atriplex

Co se týče výběru strany, tak to se musíte rozhodnout sama. Lze mít tuto vizi – pokud si myslíte, že se má každý sám o sebe starat a do jeho života mu má co nejméně zasahovat stát, pak volte pravicovou stranu. Pokud si myslíte, že stát by měl mít co nejvíc věcí ve své správě a do běžný život upravoval různými normami, pak volte levici. Obé má své výhody a své nevýhody. Levicová strana hodně peněz z výplaty zdaní, aby mohla financovat věci, které se tváří, že jsou zadarmo – lékař, škola… Pravicová strana vám většinu peněz co vyděláte nechá, ale u lékaře a ve škole budete platit.

Další odpovědi
Džanička

Já jsem také nebyla nikdy volit a nestydím se za to,každý mi pořád říká že tím dám hlas komunistům,ale já každému vždy odpovím,že ten můj hlas nikomu nepomůže.Akorát se před volbama předhánějí,sli­bují,a po volbách?Skutek u­tek.

panenka

To čistě záleží na vás koho budete volit která strana se vám líbí tak jí zvolte. Pokud pudete volit musíte mít sebou platný občanský průkaz a na místě vám pak poradí co dělat dále.

oskar

Hlavně zvolte tu nejlepši stranu,ktera nam zajisti blahobyt.

anonym

Ja nechodim volit a za ostudu to nepovazuji.Neni tam zadna strana(TEDA PRO MNE)kterou bych volila.Jenom sliby a na ty ja uz nedam.A koho volit,kdyz si tam prevlikaji kabaty jak v obchode pri koupi.Zatim nic nedokazali-jen rozprodat republiku a ozebracit narod,at ti nebo ti.

Michal

Skutečně vám nezávidím volby poprvé.Běžte a počkejte si na výsledek.

Zdroj: život