Avatar uživatele
anonym

Volby 2010

Vím,že je to ostuda,ale ještě jsem nikdy nevolila,nikdy si totiž nedokážu vybrat,koho by bylo podle vás nejlepší volit a proč????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
atriplex

Co se týče výběru strany, tak to se musíte rozhodnout sama. Lze mít tuto vizi – pokud si myslíte, že se má každý sám o sebe starat a do jeho života mu má co nejméně zasahovat stát, pak volte pravicovou stranu. Pokud si myslíte, že stát by měl mít co nejvíc věcí ve své správě a do běžný život upravoval různými normami, pak volte levici. Obé má své výhody a své nevýhody. Levicová strana hodně peněz z výplaty zdaní, aby mohla financovat věci, které se tváří, že jsou zadarmo – lékař, škola… Pravicová strana vám většinu peněz co vyděláte nechá, ale u lékaře a ve škole budete platit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džanička

Já jsem také nebyla nikdy volit a nestydím se za to,každý mi pořád říká že tím dám hlas komunistům,ale já každému vždy odpovím,že ten můj hlas nikomu nepomůže.Akorát se před volbama předhánějí,sli­bují,a po volbách?Skutek u­tek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

To čistě záleží na vás koho budete volit která strana se vám líbí tak jí zvolte. Pokud pudete volit musíte mít sebou platný občanský průkaz a na místě vám pak poradí co dělat dále.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Hlavně zvolte tu nejlepši stranu,ktera nam zajisti blahobyt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja nechodim volit a za ostudu to nepovazuji.Neni tam zadna strana(TEDA PRO MNE)kterou bych volila.Jenom sliby a na ty ja uz nedam.A koho volit,kdyz si tam prevlikaji kabaty jak v obchode pri koupi.Zatim nic nedokazali-jen rozprodat republiku a ozebracit narod,at ti nebo ti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Skutečně vám nezávidím volby poprvé.Běžte a počkejte si na výsledek.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek