Ondrisek

Volba prezodenta? Koho ale?

Jakého prezidenta volíte vy? Podle mne je nejlepší volbou číslo 7,
Neboli avatar→ je z nich nejinteligentnější napište koho volíte…

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud hledáte nejinteligentněj­šího kandidáta, volte Miloše Zemana. Franz mu nesahá ani po kotníky.

Já osobně budu volit Miloše Zemana, protože je známý po světě, má dobré jméno, povolání prognostika se jistě bude hodit, má jasné názory na věci a myslím si, že ani nikdy nelhal.
Má i dost zkušeností z politiky, chtěl pozavírat všechny ty tuneláře…
Já jsem se s ním i osobně setkal, koukal jsem na debatu a opravdu je to podle mého názoru nejlepší kandidát.

Umělci ať se věnují umění, ne politice. Navrch jeho vzhled se mi nelíbí, takhle opravdu nemůže vypadat člověk, který se uchází o významnou funkci ve státě.

Další odpovědi
Alesh

Lidsky možná, ale jinak to nemá absolutně zmáklý, neumí se vyjadřovat, v debatách dostává na prdel na obyčejných otázkách, není připraven. Vzhled mi nějak zásadně nevadí, ale zároveň ho pro něj taky volit nebudu.
Já už jsem to tu psal, přechroupal jsem je tam a zpátky a vrátil jsem se ke knížeti. V druhém kole, kde bude Zeman a Fisher, pak Zemana.

redy

Fišer – Zeman, prej to vyhrál Zeman v té debatě,
Ale koho volit? Nooooooo babo raď 🙂

Braník

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-podle-vas-vyhraje-volby-a-bude-prezident-ka

www

Tak ta volba je přetěžká.
Já důchodce to vidím jinak, než moji vnuci, dále podnikatelé, korupčníci atd.
Tedy odpověď-ještě nevím.

panxnotdead

Nikoho

osamělývlk

Schwarzenberga. Souhlasím s jeho názory.
Nic proti,ale nejinteligentnější neznamená nejlepší. A nevím, jestli se někdy dohodnete, kdo má vyšší IQ 🙂