Kryšpín

Volba Miss Hitler má něco společného se skupinou Pussy-Pussy?

Na sociální síti VKontakte RU devět děvuch soutěžilo o Miss Hitler, prý údajně aby se ukázala krása Hitlerovské kultury, několik dam si nechalo vytetovat svastiku SS, též solidně hajlovaly.

Je to zlatá mládež, pohrdání počtům obětí za druhé světové války, nebo jak má názor můj šéf divoké moderní ženské pokolení kterému kape karbid na mozek?

Nejlepší odpověď
Drap

Tvůj šéf má pravdu.

Kryšpín

Nejsem obdivovatel dočasného nájemce Hradu, ale pokud by tento spolek nazval patřičným jménem, bylo by pravděpodobně vzbouření některých ochránců na tyto samice v Pražské kavárně a jejím okolí.

Možná je jen otázka času, kdy obcovnice v kostele a obdivovatele Hitlera se inspirují i v české kotlině.