Miroslavst

Voláte na čísla např.: 905×xxxxx nebo posíláte prémiové smsky?

Já tedy ne, ale toto jsem našel. Za hovor zaplatit třeba 950,–Kč tak to je teda síla. Co vy na to?
http://aktual­ne.centrum.cz/fi­nance/nakupy/cla­nek.phtml?id=68­0400

Nejlepší odpověď
roxy52

Já posílám SMS ke křížovkám.Včera mě přišla zpráva,že jsem vyhrála mobil Sony Ericsoon xperia X10 mini Pro, a že zásilka byla odeslaná.Tak jsem zvědavá.Byla by to za asi 15 let první výhra.

Další odpovědi
dagry

Myslím, že v pátek jsem něco na toto téma zaslechla ve zprávách a říkala jsem si, jestli se tak náhodou jako někdo nezbláznil. A vidím, že ne, že tady je opravdu možné už úplně všechno ☹.