9 řemesel

Volant u felicie

Ve všech příručkách je popsáno jak sundat volant s houkačkou uprostřed,ale jak to je,když jsou tlačítka klaksonu po stranách,

Odpovědi
Miroslavst

Řekl bych, že úplně stejně a z volantu vám budou trčet dráty s koncovkou.

9 řemesel

Miroslave , omlouvám se za upsání ve jménu.Pardon.

9 řemesel

Tak to asi Stanislave určitě NE ,u houkačky na prostředku stačí lehce vypáčit houkačku a jsme u matice volantu, toto je o tom , jak odstranit střední kryt na volantu!!Tj. , kde je ukrytý šroub či šrouby které ho drží , pokud to není na nějakých zacvakávacích mechanismech a pod.