Banshee

Volání ze zahraničí. Poraďte prosím.

Mám O2 nemám paušál, mám kredit. Zajímá mě kolik by mě stál hovor a kolik sms do ČR ze Španělska a jestli něco budu platit pokud mě někdo pošle sms nebo mi bude volat z ČR. Děkuju za odpovědi
Doplňuji:
Já to tam ale nemůžu najít. Tak sem doufala že mi někdo dá konkrétní odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Vyčerpávající odpověď by poskytli stránky nebo infolinka O2

Další odpovědi
tom004

Stačí,otevřít stránku operátora,jehož služeb využíváš.Ceníky volání tam jsou uvedeny.

baghira

http://www.o2­.cz/podnikatel/197998-roaming_a_mezi­narodni_volani/225561-prehled_roamin­g_partneru.html?cou­ntryId=93#roam­Partner

Platíš za odchozí hovor, za příchozí hovor z ČR (o něco míň), a za odchozí SMS. Za příchozí SMS neplatíš.

anonym

Jakmile pricestujete do Spanelska , prijde vam sms , kde bude napsana castka . I za hovor ( za minutu ) do CZ , i kolik stoji prichozi hovor… , i kolik stoji sms. To budete mit nejpresneji. Ja odhadem – 15 kc za minutu a 5 – 10 kc za sms. -iv-