dudu

Volání přes SKYPE na pevné linky

Vždy se rozčiluji, když jsem nucen z mobilu volat někam na pevnou linku a navíc, pokud musím obsolvovat anabázi přepojování. Než započne vlastní hovor je v čudu hromada korunek. Lákavé je pořídit si telefonování přes SKYPE. Údajně se lze levně dovolat na řadu míst ve světě. Jestli dobře chápu, tak volání na pevnou linku v Česku stojí asi 70 hal/min. Máte někdo s touto službou zkušenosti a po jaké době od nákupu propadne případně neprovolaný kredit?
Doplňuji:
Máte zbytečné obavy., pokud si zadáte platbu např. 5 Eur., obdržíte e-mailem instrukci a číslo objednávky. Úhrada se provádí v korunách na účet „Raifky“ v Praze, do var. symbolu uvedete č. objednávky, do textu pro příjemce pak referenční číslo platby. Pěti Eurový nákup stál Kč 146,84 a do tří dnů jsem obdržel poděkování od SKYPe a signál o přijaté částce. Poté lze ihned začít službu používat. Chci si jen ověřit cenu minutového hovoru v ČR a dobu platnosti kreditu. Stejným způsobem lze realizovat další nákupy. Nemějte obavy, fakt to funguje.

Nejlepší odpověď
rynek878

už jsem o tom taky mockrát přemýšlel,ale vždy mne odradila ta platba z konta někam do zahraničí,taky bych byl rád,kdyby nám to zde někdo objasnil.

Další odpovědi
atriplex

Moje sestřenice žijící v Anglii má takhle koupený kredit a volá své matce do Prahy. Je s tím velice spokojená a říkala mi, že hovor stojí jako místní pražský a nikoliv mezinárodní. Kdysi jsem to také zkoumal a vyčetl jsem, že se platí vlastně za místní hovor. Když tedy přes skype zavolám do Moskvy, tak zaplatím jako bych byl v Moskvě a volal někomu v Moskvě. Na stránkách skypu je přímo tabulka, kde je uvedeno, kde co kolik stojí.

dudu

ještě pro rynek878., nechejte si příchozí text přeložit do lámané češtiny, vyberte bezhotovostní platbu a pak postupujte podle mého „návodu“. Včera jsem volal na pevnou linku UPC a sedmiminutový hovor stál 0,18 Eura, což je přece paráda.