afro.minerva

Volání na manželku jako na psa.

Taky se vám občas stává, že na vás manžel volá jako na psa: sedni, lehni, dones, přines…a pak ve finále psa prosí, aby něco udělal. No mě asi omeje.

Nejlepší odpověď
panenka

přímo takhle mi to neříká ale kolikrát se stane že si s manželem děláme ze sebe srandu (a to mi často)a on třeba luskne prstem a řekne mi žán dones kafé nebo dones mi rohlík já mu pak řeknu at mi dá svatý pokoj a donese si to sám

Další odpovědi
Džanička

Tak tohle se mi stávalo každý den několikrát.To bylo vždycky:udělem mi kafe,dones mi to,co bude k žrádlu,kdy bude žrádlo atd.Jenže to by jste ještě musela slyšet jakým tónem to říkal.Ale já nejsem hloupá,vždycky jsem dělala že neslyším tak si to vždycky připravoval sám,a jednou jsem vypěnila,že jsem ho vykopla,a rok už mám klid.Nejsem vdaná tak jsem si to mohla dovolit.

vecernice

To by si mohl skusit!Pravda je ,že se někdy splete a ujede mu to,ale hned se omluví.

Jahoda

Mně se toto nestává. Neřekne mi „dones“, ale „prosím dones mi to“ atd. Velice málo se mi stalo, že by mu to ujelo a když už, tak se omluví. Takže já s tímto problémy nemám.

chucky

To by se mi nelibilo a rekla bych mu to dost jasne:)

anetadela1

Myslím, že si mi tohle ještě nestalo. Vždycky tam bylo to slovíčko prosím. To občas já na manžela zahudruju, když mu něco říkám potřetí a je furt hluchej 🙂

Nuk nuk

Prosím? No, to bych mu to asi rychle vysvětlila. Já se sebou nechám hodně zametat, ale tohle tedy ne.

lenina270

jo to znám,taky sem mu to takhle párkrát řekla-jako odplatu-obrátila sem to že by to moh udělat on to co chce po mě…

Michal

A vy si tento druh neúcty necháte líbit? Tak,kde je vlastně chyba? Tento „moderní“ slang snad už je považován za normální a proč? Vy jste si to nechaly dámy líbit,lépe rečeno dojít tak daleko.