yuras

volalo mi číslo +949284776. Nikde jsem to nenašel. Nevíte, co a odkud to je?

Odpovědi
Ametyst

Srí Lanka.

Kepler

Blbost, je to Ceylon!

Arne1

Asi číslo nějaké nové velké firemní sítě. Nejjednodušší bude na to číslo zavolat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

LongJohn

…jak píše Ametyst, je to Srí Lanka, včera mi přišla hláška o zmeškaném hovoru s předčíslím +94. V žádném případě nevolat!!! Nejspíš nějací „Šmejdi“.

yuras

to není předvolba +94 atd. Tlf. číslo má mít 12 míst .

Dochy

Na to jsi přišel jak, že tlf. číslo má mít 12 míst??
Pouze v ČR máme zaveden systém, kdy je 9 cifer pro národní číslo (+3 čísla pro mezinárodní předvolbu +420 ´, kdy ještě to + je substituce za 00 – což tě „vyhodí“ z národního číslovacího plánu na mezinárodní)

+94 je zkrátka mezinárodní předvolba, doporučuju tam nevolat.