Volá mi toto číslo 731634442 . Nemám ho v seznamu. Bojím se, že když zavolám zpět, tak budu hodně platit. Nina

Volá mi toto číslo 731634442

Nejlepší odpověď
dědapetr

Když bude z toho čísla něco chtít tak zavolá znovu.

Další odpovědi
Deli

Vypadá to na běžné telefonní číslo, ne placené.
Případně zkuste poslat sms.
Nejspíš půjde jen o omyl.

arygnoc

tak nevolejte.

anonym

No ja nevim , ale nekdo ze znamych treba zmenil cislo a ted vam vola. A vy tady klidne zverejnite neci cislo … to nechapu. Vzdyt tam muzete napsat sms a zeptat se.
V zivote vam urcite zavola vice neznamych cisel. preci se nemuzete takovych veci bat.

  • iv-

Michal Kole

Někdy stačí zadat číslo do Google, bohužel v tomto případě nic se nenašlo.

Zkouším tyto kombinace:

731 634 442