tusim ze bylo nejsilnejsi opevneni proti nemcum,byl tam nekdo z vas,je to pristupne?Jak to dlouho asi staveli?Asi by to stalo za to navstivit,udelam si vylet-moc me to zajima.Diky napiste mi vlastni nazor.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5910 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Na tomto místě jsem nebyla, ale našla jsem Vám otvírací dobu.
Vojenské opevnění Hanička se nachází nedaleko Rokytnice v Orlických
horách. Objekty tvrze patří k nejzachovalejším v republice.
V poválečné době byla Hanička přebudovávána na atomový kryt a je
vybavena příslušnou moderní technikou.
Otevírací doba
•Květen až červen – Sobota 9.30–15.00, Neděle a státek
9.30–14.00
•Červen – Úterý až pátek v 10.00, 11.00, 13.00, 14.00
•Červenec až srpen – Pondělí až pátek 9.30–17.00
•Září až říjen – Sobota 9.30–15.00, Neděle a státek
9.30–14.00
•PONDĚLÍ – ZAVŘENO ( MIMO STÁTNÍCH SVÁTKŮ)
http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9_opevn%C4%9Bn%C3%AD
Na této stránce je rozsáhlejší článek o etapách budování opevnění. http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskoslovensk%C3%A9_opevn%C4%9Bn%C3%AD
| 0 Nominace Nahlásit |
Byl jsem tam a rovnou ti řeknu, že tedy nic moc. to už je lepší
opevnění Bouda. Ta je nějaký 2–3 km s kopce pod Suchým vrchem. Na
Suchák se dá vyjet autem, pak už jen pěšky.
Hanička je sice rozsáhlý komplex, ale moderní. Na zemi plechy po kterých se
jde a není slyšet průvodce.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5910 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1805 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1484 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |