Rokio

Která nejnižší hodnost u vojáka vám ženám přijde atraktivní?

Kdybyste uvažovaly o vstupu do svazku manželského s vojákem, kterou by měl mít alespoň hodnost?

Kdybych byl žena, tak by můj manžel musel být alespoň četařem. Nemám nijak zvlášť vysoké nároky.
--

Voják které nejnižší hodnosti už vám přijde atraktivní (otázka pro ženy)?

Nejlepší odpověď
Malvína

Hodnost mě nezajímá. Ke svému boku chci normálního chlapa se kterým si budu rozumět, který bude mít smysl pro humor, bude milý a bude tam CHEMIE. Tu žádná hodnost neovlivní.

Další odpovědi
Drap

Manželství se nezakládá na udělené hodnosti ani u hasičů ani u ničeho jiného. Zkus se někdy zamyslet než položíš otázku.

anonym

No, už vidím jak žena říká: ,,jsi sympatický, ale tvá vojenská hodnost se mi zdá celkem nízká". Myslím, že jsou jiné body, které jsou daleko důležitější.