Vodu prý nahrazujeme léky kvůli miliardám, je to pravda?

http://preskoc­.cz/kha
Odkaz je na textový soubor v archivu .rar

Úryvek z rozhovoru;
Dr. B: Měl jsem tu čest a privilegium, že jsem byl vybrán jako jeden z rezidentních lékařů, a měl jsem tu mimořádnou čest být jedním z posledních studentů Sira Alexandera Fleminga, objevitele penicilinu. Zmiňuji jeho jméno, abyste věděli, že jsem byl pohroužen do studia medicíny a výzkumu. A o několik let později jsem musel podat muži, který trpěl bolestmi břicha způsobenými jeho nemocí, dvě sklenice vody, protože jsem v tu chvíli neměl žádné jiné léky, které bych mu mohl dát. Trpěl nesnesitelnou bolestí, a voda mu poskytla zázračnou úlevu. Ulevila mu – do tří minut se jeho bolest zmenšila, a do osmi minut zmizela úplně. Zatímco před osmi minutami byl v křečích a nemohl ani chodit, úplně se z tohoto stavu vzpamatoval.
Doplňuji:
http://preskoc­.cz/e77 náhradní odkaz na Vodu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Neříká se nadarmo, že bez vody není život, voda čistí organismus , vezměte si …když málo pijete houstne krev , tělo se nečistí, bolí vás hlava, jste malátní, zhoršuje se vidění, motá se hlava.....já na vodu nedám dopustit je to životodárná tekutina.

Další odpovědi
Radak

Mě sklenice vody vždy poskytne úlevu, avšak zázračně mě ještě nikdy nevyléčila.