Luke19

Vodní želva – nadnášení

Začal jsou pozorovat, že moje želva Nádherná se začala divně nadnášet.. Dolní nohy mám dolu a přední zatáhnuté. Když jsem ji popostrčil vubec nepoužívá ploutve. Je stále na stejném místě. Nevíte co se sní děje ?

Odpovědi
nonnel

Jestli ti žere a kadí tuhé hovínko, tak s ní není nic. Taky jsem ji měl. Mně to připadá, jako by relaxovala. Zkus jí do akvária dát kámen, na který by si mohla vylézt. Jestli na něj vyleze, tak je v pořádku. Doufám, že jí přes den svítíš. Dávej jí ryby nebo hovězí maso. Kuře jí nedávej, to nemá žádnou výživu. Často jí měň vodu, aby ji neměla zakalenou. Vyzkoušej, jestli nemá měkký krunýř. Jestli ano, tak zajdi za veterinářem, on jí dá vitamín B. Tři dávky a je jako nová.
Mně ji z rybníčku ukradl sousedův pes. Měl jsem ji 10 let.