Vodní dělo v těchto mrazech? To je síla, co?

Dle příspěvků prý Jánošíci versus Švejci. A co na to naše led?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/258145-slovaci-vysli-kvuli-gorile-do-ulic-policie-je-v-mraze-rozehnanela-vodnim-delem.html

Nejlepší odpověď
Drap

To je jen malá část daně za demokracii

Další odpovědi
venkovan

Protože Slováci jsou trochu víc výbušnější než Češi, lze očekávat, že v této kotlině konečně leckomu dojde, že jen klábosením u pivka se cesta k lepší demokracii nepohne.

Bičiště

To si nedovolí zítra ani v Rusku a to bude nějaká demonstrace! Polejt ty zlobivé v 15°C mrazu, to vyžaduje velkou lásku a úctu k člověku. Přeci jen se pozná civilizovaná země.V Syrií se do demonstrantů střílí, v Bratislavě jenom namrznou.A pak že demokracie nestojí za nic!