Vodafone Velikonocni osatka ?

Vite jak je ted na androidy ta qplikace velikojocni osatka ? Neznate nekdo program pres ktery by slo vytvorot neco podobneho jako kazdy den nejaka novinka ,neco jako vytvoreno sveho vlastniho adv. Kalendare akorat ze bych si to udelal presne podle svych predstav . Slo by to ?
Doplňuji:
SINGO : nechapu jak to myslis

Nejlepší odpověď
SINGO

Například tady (zdroj)..
Tady si vytvoříš qr kod a pak si ho zapasuj například do nějakého obrázku nebo jak chceš.

Doplňuji:
Co nechápeš? Jestly jsem tě pochopil správně tak jsi hledal aplikace která ti udělá gr kod, a ta aplikace ti ho udělá…

Zdroj: http://qrcode­.kaywa.com/