Cokoska34

Rozlila jsem si nechtěně vodu do klávesnice Yenkee YKM 2007CS. Co s tím?

Potřebuju pomoc. Rozlila jsem si nechtěně vodu do klávesnice (https://www.y­enkee.cz/sada-bezdratove-klavesnice-a-mysi/ykm-2007), a když ji zapnu, ukazuje, že funguje a že je zapnutá, ale když chci něco psát nebo zkouším Num Lock, tak nereaguje. Co s tím??

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ to bola čistá voda
1 – Nezapínať, skúste vysušiť fénom na vlasy, nie horúcim.
Skúsenejší, otvoria klávesnicu a tak ju vysušia.
2 – Nechajte v pokoji aspoň 1 deň, je tam ešte zbytková vlhkosť a až potom zapnúť.

3 – nepite nad klávesnicou, pohár s tekutinou napr. voda, káva, víno, rum, koňak (hustý alkohol je zvlášť nebezpečný, lepí kontakty ak už musíte, ideálne je čistá slivovica a nepančovaná vodka dezinfikujú aj klávesnicu 😈

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Do POLE PRO OTÁZKU se píše OTÁZKA.