magicm18

Voda pro Afriku

Je to asi dva mesice co jsem cetl zpravu ,ze miliony africanu umiraji,protoze nemaji zadny zdroj vody.Bylo tam napsano,abychom poslali penize na vykopani studni v Africe.Tak jsem se podival na prispevky a nazory a opravdu souhlasim s nazorem pana REMIX :kdyz jsou jich miliony ,proc si ty studny nevykopaji samy?Vidim,ze nemaji co jist,ale plodi deti bez jakekoliv odpovednosti,jestli je vubec muzou uzivit.Pak dostanou humanitarni pomoc a jdou si zasoulozit.No a ted vazne :soucitim s jejich bidou i jejich utrpenim,ale myslim si,ze asi maji taky sami „maslo na hlave“.Proc nemaji take zodpovednost,kdyz vi, ze nemaji na jidlo a porad plodi dalsi deti?Vim,ze semnou nemusite souhlasit,ale je to muj nazor.A jaky je vas?Diky za reakci.

Nejlepší odpověď
ten který je

Ono se nemusí jednat pouze o afričany,stačí se podívat na některé naše milé spoluobčany kteří se mají mnohem a mnohem lépe než afričané a mají nataženou dlan.

Další odpovědi
baghira

V zásadě souhlasím. Možné řešení vidím v návratu koloniální nadvlády, která by jim opět přinesla zákon, pořádek, prosperitu a v důsledku i ty studny. Bohužel, na rozdíl od předminulého století, dnešní africké státy nemají svým kolonizátorům už co nabídnout.