Avatar uživatele
annas

Voda naše vezdejší?

Je voda „jen“ obyčejná tekutina, nebo je zázračným elixírem? Co o ní víte? Živá voda? Mrtvá voda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, anonym, Kajra, Jahoda, anonym, 9 řemesel, vagra, rynek878, anonym před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

At živá či mrtvá voda se vyrábějí pro lékařské účely.Živá voda jak by se mohlo zdát není pitná voda,ale vyrábí se z pitné vody.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ono je toho víc,ale obecně se dá říct,že kdyby neměla ta „obyčejná voda“ vlastnosti,které má,určitě bych teď nedatloval tuhle odpověď.
Z vlastností vody přímo vyplývá spousta zásadních skutečností.

Zdroj: http://www.en­viweb.cz/clanek/vo­da/79367/zaji­mave-vlastnosti-vody

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pekynka

Přeji dobrý den všem.
Voda základní podmínka života, tělo člověka jí obsahuje 70%, rostlina 90%. Ztráta 20% vody je pro organismus smrtelná, déle jak 7 dní bez ní nepřežijeme.Co do­dat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Obyčejná ení,to už zjistil i Priznic a já se otom přesvědčila také.Pokud chce člověk hubnout,tak musí pít a pít.Nevěřila jsem,až mě kolegyně donutila pít tři litry denně a méně mě bolí hlava a kila jdou dolů.Máme tu u nás v háji kapličku Pany Marie a lidé věří,že voda od ní má velmi léčivou moc.Já jsem k těmto věcem trochu skeptická,ale od známých má holčička atopický ekzém a jezdí sem do barelů pro vodu a ekzém je klidnější,ale kdo ví čím to je…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý den p.annas.Ona existuje opravdu živá a mrtvá voda, ale musí se umět vyrobit.Postup není jednoduchý. Také jsem psala o léčivosti vody stříbrné,kterou je jednoduché si vyrobit doma a to tak -že do 2vou litrové láhve/samozřejmně úplné čisté / dáte stříbrné véci, které se tam vejdou /nejlepší jsou stříbrné drátky/ potom se naplní čistou pramenitou vodou láhev s tím stříbrem a nechá se odstát 2 dny. Za jeden den takto upravenou vodu vypijte a až vše vypijete tak jen propláchněte láhev se stříbrem-doplňte čistou pramenitou vodou A.T.D.Takto upravená voda má nesmírné povzbuzující,léčivé a pročišťující účinky-navíc když si ji trochu vychladíte tak je nesmírně chutná.O vodě toho vím ještě víc,ale snad to stačí.VODA JE NEJEN VELMI KRÁSNÁ,A JE TO JEDEN Z VELKÝCH BOŽÍCH ZÁZRAKŮ.---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek