annas

Voda naše vezdejší?

Je voda „jen“ obyčejná tekutina, nebo je zázračným elixírem? Co o ní víte? Živá voda? Mrtvá voda?

Nejlepší odpověď
ten který je

At živá či mrtvá voda se vyrábějí pro lékařské účely.Živá voda jak by se mohlo zdát není pitná voda,ale vyrábí se z pitné vody.

Další odpovědi
anonym

Ono je toho víc,ale obecně se dá říct,že kdyby neměla ta „obyčejná voda“ vlastnosti,které má,určitě bych teď nedatloval tuhle odpověď.
Z vlastností vody přímo vyplývá spousta zásadních skutečností.

Zdroj: http://www.en­viweb.cz/clanek/vo­da/79367/zaji­mave-vlastnosti-vody

pekynka

Přeji dobrý den všem.
Voda základní podmínka života, tělo člověka jí obsahuje 70%, rostlina 90%. Ztráta 20% vody je pro organismus smrtelná, déle jak 7 dní bez ní nepřežijeme.Co do­dat?

martina1

Obyčejná ení,to už zjistil i Priznic a já se otom přesvědčila také.Pokud chce člověk hubnout,tak musí pít a pít.Nevěřila jsem,až mě kolegyně donutila pít tři litry denně a méně mě bolí hlava a kila jdou dolů.Máme tu u nás v háji kapličku Pany Marie a lidé věří,že voda od ní má velmi léčivou moc.Já jsem k těmto věcem trochu skeptická,ale od známých má holčička atopický ekzém a jezdí sem do barelů pro vodu a ekzém je klidnější,ale kdo ví čím to je…

anonym

Dobrý den p.annas.Ona existuje opravdu živá a mrtvá voda, ale musí se umět vyrobit.Postup není jednoduchý. Také jsem psala o léčivosti vody stříbrné,kterou je jednoduché si vyrobit doma a to tak -že do 2vou litrové láhve/samozřejmně úplné čisté / dáte stříbrné véci, které se tam vejdou /nejlepší jsou stříbrné drátky/ potom se naplní čistou pramenitou vodou láhev s tím stříbrem a nechá se odstát 2 dny. Za jeden den takto upravenou vodu vypijte a až vše vypijete tak jen propláchněte láhev se stříbrem-doplňte čistou pramenitou vodou A.T.D.Takto upravená voda má nesmírné povzbuzující,léčivé a pročišťující účinky-navíc když si ji trochu vychladíte tak je nesmírně chutná.O vodě toho vím ještě víc,ale snad to stačí.VODA JE NEJEN VELMI KRÁSNÁ,A JE TO JEDEN Z VELKÝCH BOŽÍCH ZÁZRAKŮ.---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI