taranee1

Vnitřní flash paměť s kapacitou 200 MB – je to dobrý?

Doplňuji:
přemýšlím že si koupím Nokii C6 Black

Nejlepší odpověď
Alesh

Podle mě postačující, ale záleží na co všechno ho chceš používat. Pokud i na audio a video, pak je nutné, aby podporoval externí karty a za pár stovek si do něj koupit podporovanou kartu, většinou to je microSD.
Doplňuji:
No vidíš, vypadá pěkně, pokud ho využiješ, tak proč ne.
Jinak má podporu microSD a součástí balení je i 2GB karta, takže 200 MB interních řešit opravdu nemusíš. Jen je pak dobré mít nastaveno, že fotky, obrázky, videa, mp3 atp., aby se vše ukládalo na kartu. Eventuálně něco málo v nouzi šoupnout přímo do telefonu.

Další odpovědi
MacChill

Znamená to, že si do mobilu můžeš dát 200 MB dat (písničky, obrázky). Většina mobilů však obsahuje slot pro paměťové karty takže kdybys potřebovala do mobilu dostat více dat, stačí za pár korun koupit paměťovou kartu.

Tento parametr by neměl rozhodovat při volbě mobilu