ReHu

Vnímáte ještě otázky o Živých mrtvých? Čtete je?

Protože já ne.
Přes to, že je tazatel prezentován jako někdo, kdo se zabývá produkcí KVALITNÍCH filmů a pořadů a produkcí pořadů, které jsou … ZAJÍMAVÉ A KULTURNĚ RELEVANTNÍ.

Nejlepší odpověď
redy

Ani sem si nevšimla že otázka je jiná 🙂 A ne, nezajímá.

Další odpovědi
gecco

Ne, nečtu…
A vlastně ani nevnímám, nevšímám si toho…
😉

klumprt

Není důležité, jestli vnímáte a čtete další otázky. Důležité je, jestli jste už zaznamenali, že nějaký seriál Živí mrtví existuje. Protože to je přesně to, co je této reklamy účelem. Nic víc, nic míň.

setapouch

Už jen koukám, pro kolik lidí je zajímavá a kolik jich odpovědělo. Jen tak jsem poznal, že se změnila, nečtu ji, nepamatuju si předchozí. Na notebooku to celkem jde, ale na mobilu je strašně otravná. Spolu s logem, reklamou a tlačítky zabírá prakticky celou obrazovku.

zelí

Cože jestli dělám?

ivzez

Vůbec jsem si nevšimla, že se střídají.
Seriál neznám, nezajímá mne, proto ani ty otázky…

štamgast

Kdyby to zůstalo u jedné otázky, ale tohle už je trochu moc.

quentos

Nevnímám, nečtu je… „Živí mrtví“ mě nezajímají, takže k tomu ani nemám důvod…

Luxx

ne, mám jiné zájmy :)

bolak

Já říkám, pojďme to využívat jako chatovací okno…

ReHu

Klumprt – že seriál existuje jsem věděla i předtím. Ani před ani teď mě neláká se na něj dívat.