nyjono

Vnímáte cenovou politiku ČR jako správnou cestu?

Nejlepší odpověď
Drap

Taková to tabulka neni žádná cenová politika. To se jen chtěl někdo předvést.

Další odpovědi
Kepler

Připadá mi to směšné a poněkud uhozené na hlavičku. To se zase jednou naši posranci vytáhli…

autacek

Ano, už je líp, přesně tak to vnímám. Podnikání se zjednodušilo a zprůhlednilo, všem je vše jasné. Jen mi pak prosím vy moudřejší řekněte, jaká sazba je na skipas do lyžařského střediska, kde jsou sedačky i vleky? A co teprv na pojízdný koberec pro nejmenší děti?!?!!

Jiří Bohumil

Pokud se tohoto týče, mě jako spotřebitele, se to nijak nedotkne. Hodspodští si stejně určí cenu pro ně nejvýhodnější a většinou bez ohledu na tyhle +/- procenta. Pouze u nich se jim něco trochu zkomplikuje, ale to už je pouze jejich problém. Mé problémy taky nikdo neřeší. A že mají většinou dosti pěkný „vejvar“, o tom svědčí jak mnozí z nich (aspoň u nás), pořizují postupně další a další nemovitosti.

Pepa25

Nejde o cenovou politiku, ale daně, což je záležitost ministerstva financí. A současná daňová politika stojí za h.....
Kdysi mi kdosi řekl, že Babiš padne, až budou lidé v hospodě říkat „Kalousek byl hajzl, ale teď je to ještě horší“, pak to vypadalo, že to nehrozí (mj. i kvůli zániku hospod), ale teď to vypadá, že se to blíží.

nyjono

Pepa25, a nejsou daně součástí ceny?