Avatar uživatele
nyjono

Vnímáte cenovou politiku ČR jako správnou cestu?

Zajímavá 0 před 1537 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Taková to tabulka neni žádná cenová politika. To se jen chtěl někdo předvést.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Připadá mi to směšné a poněkud uhozené na hlavičku. To se zase jednou naši posranci vytáhli…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Ano, už je líp, přesně tak to vnímám. Podnikání se zjednodušilo a zprůhlednilo, všem je vše jasné. Jen mi pak prosím vy moudřejší řekněte, jaká sazba je na skipas do lyžařského střediska, kde jsou sedačky i vleky? A co teprv na pojízdný koberec pro nejmenší děti?!?!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Pokud se tohoto týče, mě jako spotřebitele, se to nijak nedotkne. Hodspodští si stejně určí cenu pro ně nejvýhodnější a většinou bez ohledu na tyhle +/- procenta. Pouze u nich se jim něco trochu zkomplikuje, ale to už je pouze jejich problém. Mé problémy taky nikdo neřeší. A že mají většinou dosti pěkný „vejvar“, o tom svědčí jak mnozí z nich (aspoň u nás), pořizují postupně další a další nemovitosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Nejde o cenovou politiku, ale daně, což je záležitost ministerstva financí. A současná daňová politika stojí za h.....
Kdysi mi kdosi řekl, že Babiš padne, až budou lidé v hospodě říkat „Kalousek byl hajzl, ale teď je to ještě horší“, pak to vypadalo, že to nehrozí (mj. i kvůli zániku hospod), ale teď to vypadá, že se to blíží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

Pepa25, a nejsou daně součástí ceny?

před 1535 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek