krftwrk

Vnima hmyz vnejsi realitu ?

Resp. jestli jsou schopni zpracovat (mluvim o tech co maji oci) to, co my normalne vidime, jestli vubec vnimaji vnejsi svet. Ja vim hloupa otazka :-/

Odpovědi
KatKa Suky

No asi jo jinak by asi nevyděli ale já mám takovej pocit že byl nákej dokument a že tam vidí tepelně…

hanicka.k.cb

Hmyz „vidí očima“, jen trochu jinak vnímají barvy (např. včely, aby mohly rozeznat dobrý zdroj potravy např. od trávy).
Dokáží „normálně“ zpracovávat všechny jimi vnímané informace.