Miroslavst

Vměšují se Spojené státy do vnitřních záležitostí Sovětského svazu?

Ano, Spojené státy se vměšují do našich vnitřních záležitostí na celém světě.
Doplňuji:
Bohužel pro ostatní, můj soubor otázek pochopil asi jen „ten který je“.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevměšují, protože Sovětský svaz neexistuje.
Doplňuji:
A jakou odpověď jsi očekával ?
Jmenuje se to tady „odpovědi.cz“.

Další odpovědi
ten který je

Jako vtip dobrý.:-)

quentos

tak našich, nebo SSSR? To je sakra rozdíl. Jinak Mosoj má samozřejmě pravdu.

led

Miroslavst, pokiaľ si prišiel z minulosti odpoveď je „ano“ počas existencie SSSR. Teraz už len do vnútorných záležitostí štátov na území bývalého SSSR.

Michal

Ne,protože to nejde.