Vložení písničky do prezentace.

Zhotovil jsem prezentaci fotek,vložil jsem písničky,které mám na CD a tento CD byl koupen jako originál.Když jsem tuto prezentaci vložil na „You Tube“,přišla mi zpráva,že prezentace obsahuje nelegální písničky a v některých zemích nebude zhlédnutelná!Je to tedy možné,když vlastním legálně zakoupený CD ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Máš legálně zakoupené CD, ale jen pro vlastní použití. Nemáš licenci k dalšímu šíření a tím právě veřejně provozovaný server je.