Twajky

Vložení GIFu do obrázku – jak na to?

Ahoj, mám takový problém. Když chci přidat nějaký GIF do obrázku, normálně ho na ten obrázek „položím“ a sloučím je. Ale problém je v tom, že GIF se na obrázku nepohybuje. Máte tedy prosím někdo radu, jak udělat, aby se GIF na obrázku pohyboval? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

…„a sloučím je“… – a v tom je problém – .gif má několik snímků a ty s ´podkladem´ sloučíš jen jeden.
Takže musíš naopak – pokud chceš v .gif změnit pozadí, musíš v nějakém editoru,který s .gify umí pracovat a to pozadí vložit do každého snímku.

arygnoc

gif je formát obrázku.

pokiaľ chcete mať časť obrázku pohyblivú, musí byť výsledný formát v gif.

alebo pomáha prevod na flash.