janek66

Vloni k vánocům jsem dal dceři telefon.V létě ho ztratila.Koupili by jste jí k vánocům nový?

Doplňuji:
Má 15 let.Slíbil jsem že dostane ten nejlevnější co najdu.:-)

Odpovědi
hanulka11

Kolik je jí let? Asi bych apelovala, aby si na něj přidala, nevím možná můj názor se bude zdát špatný. Vím,že se může stát každému , že ztratí věc.Dneska si děti myslí, že se prostě jde a koupí se věc nová, tím je po problému. Ne vždy to však jde. A váš názor?

Pokud jste slíbil, pak už není co řešit, sliby se mají plnit, zvlášť o vánocích.

Miroslavst

Ona ho nedostala od ježíška? Takže ať se rozhodne on jestli donese nebo ne :D

Ale jinak pravda, nejlevnější. Asi nebude moc spokojená, protože dnešní mládež se na to dívá trochu jinak. Na druhou stranu zase dobře, alespoň si to bude pamatovat.

anonym

Řekněte Ježíškovi o pořádný obal na mobil. Aby ho mohla mít připevněný u sebe a nemusela ho nosit v zadní kapse nebo v tašce.

anonym

já taky koupila synovi telefon na jaře a on jej v létě zničil,no a v létě jsem mu koupila nový protože potřebuji aby byl dostupný,koupila jsem mu takový jaký si přál,ale s varováním že příště si dám tu práci a seženu mu telefon který se vyráběl před 10-ti lety a musím říct že už si dává pozor

ReHu

Koupila bych nějaký hodně levný. Aby byla k zastižení.
Pokud by se polepšila, možná k narozeninám či příštím vánocům lepší.

aramah

Potrestaná je už dost půl roku bez telefonu, chudáček malej.Kupte ji pořádný který si vybere, bude s ním spokojená a dá si větší pozor.Kdo z nás nic neztratil!