Avatar uživatele
janek66

Vloni k vánocům jsem dal dceři telefon.V létě ho ztratila.Koupili by jste jí k vánocům nový?

Doplňuji:
Má 15 let.Slíbil jsem že dostane ten nejlevnější co najdu.:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, anonym před 4879 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Kolik je jí let? Asi bych apelovala, aby si na něj přidala, nevím možná můj názor se bude zdát špatný. Vím,že se může stát každému , že ztratí věc.Dneska si děti myslí, že se prostě jde a koupí se věc nová, tím je po problému. Ne vždy to však jde. A váš názor?

Pokud jste slíbil, pak už není co řešit, sliby se mají plnit, zvlášť o vánocích.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Ona ho nedostala od ježíška? Takže ať se rozhodne on jestli donese nebo ne :D

Ale jinak pravda, nejlevnější. Asi nebude moc spokojená, protože dnešní mládež se na to dívá trochu jinak. Na druhou stranu zase dobře, alespoň si to bude pamatovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Řekněte Ježíškovi o pořádný obal na mobil. Aby ho mohla mít připevněný u sebe a nemusela ho nosit v zadní kapse nebo v tašce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já taky koupila synovi telefon na jaře a on jej v létě zničil,no a v létě jsem mu koupila nový protože potřebuji aby byl dostupný,koupila jsem mu takový jaký si přál,ale s varováním že příště si dám tu práci a seženu mu telefon který se vyráběl před 10-ti lety a musím říct že už si dává pozor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Koupila bych nějaký hodně levný. Aby byla k zastižení.
Pokud by se polepšila, možná k narozeninám či příštím vánocům lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Potrestaná je už dost půl roku bez telefonu, chudáček malej.Kupte ji pořádný který si vybere, bude s ním spokojená a dá si větší pozor.Kdo z nás nic neztratil!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek