Andy.vlk

Vlkodlak v the Sims 2 mazlíčci

Takže zjistila jsem, že v the Sims 2 mazlíčci se dá udělat ze simíka vlkodlak.Už se vám to podařilo? Mě teda ještě ne, ale pokouším se o to. Udělala jsem všechno pro to, aby na můj pozemek přišel vlk. Dala jsem na pozemek hodně stromů a nechala ho zarůst plevelem. Jednu noc na můj pozemek přišel černý pes se svítícíma očima což je jak jsem pochopila vlk. Měla jsem tam 2 simíky kteří měli aspiraci pro vědomosti a oba dva se chtěli stát vlkodlakem. Skusila jsem tedy přivítat vlka a potom se s ním spřátelit. Když jsem na vlka opět zmáčkla byly tam jenom volby vyhnat nebo odehnat. Nevíte co s tím?

Odpovědi
verka

Nevím. Vlka jsem viděla jen v ZOO. A nikdo ho nemačkal.

anonym

Myslím že když se tam objeví něco nadpřirozeného, hraní je špatně nebo bude brzy konec postavičky.