J.Mecir

Vliv internetu na 4 počítače a 3 telefony připojené na wifi na 1 wifi router.

Máme internet cca 14Mb/s a máme na něm připojený 4 počítače a 3 telefony s wifi, které jsou na něm připojené.
Doplňuji:
Může to ovlivnit rychlost???

Nejlepší odpověď
Reuef

pokud bys stahoval zaroven na vsech pocitacich soubory tak ano – rychlost se bude delit…ale kdyz si na vsech zarizeni zaroven budes jenom prohlizet obycejny stranky nebo chatovat tak to neovlivni nic…

Další odpovědi
casey

Rychlost internetu ovlivnuje mnozstvi stahovanych dat, ne mnozstvi pripojenych zarizeni.
Jestlize na jednom z pc budes stahovat filmy, ovlivni to rychlost u ostatnich pc. Jestlize bude pripojeno pocitacu padesat bez stahovani, rychlost to neovlivni.