Complex

Vlezli byste v únoru do řeky či rybníku až po krk?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Jiná odpověď.

Několikrát jsem to už i udělal. Znám několik lidí, kteří se tak koupou celoročně. Před 14 dny jsem narazil na známého u řeky, měl problém s tím, že řeka byla hodně zamrzlá a hledal místo, kde se dostane do vody a bude tam dostatečná hloubka. Tento se koupe venku od podzimu do jara 3× za týden.

dubraro

Ano.

Ano, a občas to dělám. Studenou vodou se sprchuji každé ráno.

Complex

Inspirace filmem Bába z ledu. :D