Lenča59

Vlasy-prosím poraďte mi

Dobrý den. Mám ofinu až k očím , jw rovná. štve mě že ju mám takovou nafouklou. Já mám vlastně celý vlasy takový nafouklý, vypadá to jako kdybych měla helmu..moc načechraný, vlasů mám prostě hodně.. a mě se to moc nelíbí (jsem ráda že mám hodně vlasů ale toto..ne :D) :D neznáte prosím nějaký šampón, který ty vlasy dělá ..splasklý, rovný..:) děkuju za odpovědi

Nejlepší odpověď
badisko

resuni snadne zajdi si ke kadernici ona ti poradi …popripade ti navrhne uces …