Vlasy – jsou divné

Čau, mám takový problém s vlasy. Mám černé vlasy a často, vlastně vždycky když jdu na světlo a podívám se do zrcadla, zdá se mi jako by byly šedé, nakonec když jdu na slabší světlo, tak je mám zas černé jako nikdo na světě (VÁŽNĚ), a včera jsem najednou objevil na hlavě jeden šedý vlas a to je mi 13 (fakt a jsem kluk), nevíte čím je to způsobeno? Že by nedostatkem bílkovin apod.? Jinak na vzduch teď moc nechodím. NIkdo z rodiny takové vlasy nemá (nemá šedé,když zapne světlo) a stresem netrpím, díky, hlavně mi poraďte s tím šedým vlasem, který jsem na svjóji hlavě našel ve letech.
Doplňuji:
Čau, mám takový problém s vlasy. Mám černé vlasy a často, vlastně vždycky když jdu na světlo a podívám se do zrcadla, zdá se mi jako by byly šedé, nakonec když jdu na slabší světlo, tak je mám zas černé jako nikdo na světě (VÁŽNĚ), a včera jsem najednou objevil na hlavě jeden šedý vlas a to je mi 13 (fakt a jsem kluk), nevíte čím je to způsobeno? Že by nedostatkem bílkovin apod.? Jinak na vzduch teď moc nechodím. NIkdo z rodiny takové vlasy nemá (nemá šedé,když zapne světlo) a stresem netrpím, díky, hlavně mi poraďte s tím šedým vlasem, který jsem na svjóji hlavě našel ve 13 letech.

Nejlepší odpověď
anonym

Ty se bojíš, že začínáš ve 13 letech šedivět? To se ale pleteš. Občas se mezi tmavými vlasy může najít vlast světlý, stejně jako mezi blonďatými vlasy černé. Buď klidný, ještě pár let Ti taková pohroma nehrozí.