Monika 2020

Je mně vidět na hlavě pleš, protože jsem zatěžovala své husté a pevné vlasy? Poradíte, jak mohu vyřešit?

krása a styl

vlasy jsem měla husté, pevné ale pak jsem je zatěžovala a jde mi přes vlasy vidět pleš, nevíte rady? chci něco rychlého

Nejlepší odpověď
annas

Je snadné si zničit vlasy, pokud něco uděláte špatně. Zeptejte se na jiné stránce odborníků, mají větší zkušenosti.

Nebo zajděte ke kadeřníkovi, i když je v této době těžké, jinak nedbát na rady laiků, abyste si vlasy ještě víc nezkazila.

Neptala jste se už náhodou? Nebo jiná uživatelka měla stejný problém?

Zeptejte se v kadeřnické poradně on-line.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=Kadeřnická+po­radna+

Další odpovědi
anonym

Kulich.