Avatar uživatele
Ušel ventil

Vlastníte telefon Huawei?

A bojíte se sledování?

Zajímavá 0 před 1953 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jaksi vám uniká hlavní příčina kausy Huawei a to je bezprecedentní ekonomický nátlak USA!! Ostatní jsou jenom kecičky pro lidičky. No aby konečně USA nenarazily při záchraně shnilého dolaru.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?autacek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Si myslíš, že Apple uživatele nesleduje, telefony s androidem, že tě nesledují, atd.? Viděl jsem že s Huawei telefonoval v reklamě Jágr, tak nemám strach 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Ne, mám Samsung a stejně mám s ním kolikrát chuť švihnout do kopřiv a nechat si něco typu Nokie 3310 (staré) na kterou mi akorát párkrát týdně manželka zavolá, že mám koupit chleba, což je nakonec to nejpodstatnější, co pomocí telefonu řeším a všechno ostatní jsou jenom blbosti a serepetičky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Ne, nevlastním. A nebojím se , protože jsme stále sledovaní a na to nepotřebuji Huawei. Ani nikdo jiný. jedině nebýt na této planetě, tak možná by jinde člověka nesledovali. A ani to dne s neí jisté. No, to mám modem od operátora zn. Huawei. Tak mo zavolej. Dříve tel vydržel více a dalo s ei volat, ale dnes většinou nějak ani to volání nefunguje ať koupím drahý, nebo levný je to nějak stejné, vždy po pár dnech jde zpět a k reklamaci. A pokud by ten Huawei chodil, jak je potřebné, tak proč jej nemít, že? A nějaké sledování? K čemu by jim to bylo? Pokud nic člověk nemá, tak mu nic nevezmou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Nejenom tento komunistický zázrak, ale každý modernější lze špiclovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Ano.
Ne více, než u jiných typů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek