Emefej

Vlastníte nějaký ruský výrobek?

Máte a používáte doma či v práci nějaký výrobek vyrobený v Ruské federaci? Prosím nepište odpovědi typu „ropa, plyn a další suroviny“. Mám na mysli nějaký tovar vyrobený v RF, nikoliv surovinu. Prohledal jsem celý dům a kromě vodky jsem nenašel nic ruského. Jak jste na tom vy?
Doplňuji:
Prosím, neuvádějte ani vyrobky původem z CCCP, zajímají mě jen ty ze současného Ruska.

Nejlepší odpověď
dědapetr

VIPROSAL V – MASÁŽNÝ PŘÍPRAVEK S HADÍM JEDEM OD BOLESTI.

Další odpovědi
fcoop

Ruský elektrický zapalovač plynového sporáku.
Je to špičkový výrobek – není na baterie,energi­i,nutnou k vytvoření jiskry, čerpá ze sítě.
Kabel je silný jak dětská ruka,jiskra je zdařilá imitace kulového blesku.
Když se užije,klesne napětí v celém bloku.
Vydává zvuk jak elektrické křeslo a je velmi silně cítit ozón.

briketka10

ano mám doma nožík
na štěpování, ale loupu s
ním brambory na salát :))

gecco

Nic – s jistotou. Ani ze CCCP, ani z Pocии.
Dokonce ani tu vodku nepiju.
😉

arygnoc

keď nepočítam kaviár a vodku, tak nejaké knížky (ščipačova (stroki ljubvy), bulyčova (sci-fi), glichovskij (ruský s. king), …).

a niekde na baráku na morave ešte sekera.

;-Q

Nerevarin

Nevím o tom, že bych měl doma něco ruského. Jediné co mě napadá, je možná ruská počítačová hra.
Z dob války nebo socialismu máme na chatě ruský dalekohled a rozbitý a znefunkčněný samopal PPŠ – 41.

uccello

Taky nic nemám. Ale třeba se tady najde někdo, komu stojí v garáži třeba Kamaz. :)

anonym

Mám asi 30 let zažigálku,zapalovač plynu na sporáku

Drap

Dodnes mám fotoaparát Zenit.

marci1

Matrjošku. 🙂

Pepa25

Asi jen dvě nebo tři kopějkové mince na památku … Xотя, некоторые вещи никогда не забуду 😉

Lamalam

Doma mám ruské náboje do pistole a na chalupě máme ruský bojler Ariston.

Emefej

Jugare > já píšu, že nechci věci CCCP a ty tady do mně jdeš 30 let starou, sovětskou zažigalkou.