dudu

Vlastníte a používáte moserovské číše?

My jsme v roce 1973 dostali jako svatební dar čtyři kousky. Používáme je vždy na silvestrovský přípitek a při všech kulatých narozeninách. Kupodivu dodnes přežily a jsou okrasou i našim potěšením.

http://www.no­vinky.cz/bydle­ni/tipy-a-trendy/222039-tajemstvi-moserovskych-obrich-cisi.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

ne, nevlastním,ale bratr je dostal taky jako svatební dar a měly hrozně křehké nožičky
bohužel ,zbyla jen jedna

Další odpovědi
anonym

Také mám jen jednu,dostala jsem ji před mnoha lety od jednoho učně ve sklárně.To jsem ještě nebyla ani vdaná.Říkala jsem si vždycky,že snad jednu přikoupím,ve Varech by to neměl být problém,ale pozapoměla jsem.V Moseru se dělávaly nádherné věci.Byly jsme tam i na exkurzi,to snad byla povinnost všech škol ve Varech.