milda25

Vlastním vůz VW Golf IV a nejdou mi otevřít dveře u spolujezdce. Problém bych snad vyřešil sám ale při zavřen

Doplňuji:
ých dveří se nedostanu ke šroubkům které drží tapicírunk který nelze demontovat. Poradí někdo ?? Děkuji

Odpovědi
venkovan

Prodávají se takové gumové balónky které se zastrči do škvíry dveří a balónek se nafoukne a dveře se mají otevřít. Ale nikdy jsem to nezkoušel ani nekupoval. Asi to tak nebude jednoduché, jinak by nám takhle vybírali auta zloději bez poškození zámků.
Vidím to na servis.