tedrazice

Vlastním OS W7, který byl legálně zakoupen s notebookem. Slyšel jsem, že je možno získat bezplatně OS W10. Jak na to?

Vlastním OS W7,který byl legálně zakoupen s notebookem.Slyšel jsem ,že je možno získat bezplatně OS W10. Jak na to ?

Odpovědi
mokrygorky

Co s tím všichni máte, když nevíte ani tohle, vůbec na něj nechoďte. Ještě je dost nestabilní. A vůbec, zůstaň u win 7.

gecco

Počti si – http://techne­t.idnes.cz/dis­kuse.aspx?iddis­kuse=A150817_1­11808_software_vse – ten článek nestojí za nic (stejně je to placená reklama) – diskuse by pro tebe mohla být přínosem…
😉