karuzo

Vlastním Eurookna kde je prasklina skla, je nutná výměna, nebo lze sklo opravit. U vnitřku skla dochází k opocení.

Nejlepší odpověď
mosoj

Uvnitř se sklo potit nesmí. Výplň eurookna je výplň jako u každého jiného okna. Jedná se o vakuované dvojsklo nebo trojsklo, které pro zajištění izoalačních parametrů bývá vyplněno inertním plynem. Toto provedení zajištuje dobré izolační vlastnosti skla. Pokud je prasklé, tyto vlastnosti nemá.
Pocení vnější nebo vnitřní strany je již o něčem jiném.

Další odpovědi
elektrikář

Pokud se sklo opocuje uvniř žádná oprava nepomůže.Jedině se může vymněnit. Roztahováním teplého vzduchu a zase jeho schladnutím se dovniř z ovzduší dostává vlhkost kerá se už nedostane ven.
Doplňuji:
Trhlinka může také být ve vrstvě tmelu

benaja

Ja nemam na nich zadnou prasklinu a poti se mi take!