Pavel950710

Chci-li si založit vlastní značku oblečení, mám návrhy a vše okolo, musím si nechat i vyrobit textil na zakázku?

Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu konkrétní věc ohledně oblečení. Pokud si chci založit svoji vlastní značku, mám návrhy a všechno okolo, musím si nechat i vyrobit textil na zakázku úplně od nuly, nebo můžu využít už předvyrobená trika např. Adler, na která nechám natisknout/vyšít svůj design? Byla by to pak skutečně „má značka“ oblečení? Doufám, že je pochopitelné, o co mi v dotazu jde :) Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Lamalam

Vlastní značka oblečení na cizích tričkách je trochu protimluv, ne?

Další odpovědi
Drap

Pokud použiješ něčí polotovary, nebude to tvoje značka.