Aegon

Vlastní tady někdo telefon Sony Xperia SP a náramek Sony SmartBand?

Chtěl bych vědět jestli je SP plně kompatibilní se SmartBand (nebo SmartBand Talk), i když nemá požadovaný android 4.4. V recenzích u jiních telefonů s androidem 4.3 jsem četl, že je kompatibilní, takže si nejsem jistý. Děkuji.

Odpovědi
arygnoc

stačí napísať do vyhľadávača smartband manual a na oficiálnych stránkach Sony je všetko popísané ( http://www.so­nymobile.com/glo­bal-en/products/smar­twear/smartband-swr10/specifi­cations/#tabs ).

;-Q