Vlastní hra, jak začít

Nevíte někdo, jak si vytvořit vlastní hru? Něco na způsob Travian http://www.tra­vian.cz/ a tomu podobné hry ? Vše funguje přes scripty atd., to mi je jasné, ale návod by byl bohatě lepší.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Sám píšeš vlastní hra. Takže vlastní. Pokud bych ti dal návod, tak už by nebyla tvoje vlastní. Bohužel.

Další odpovědi
anonym

sám píšeš "Vše funguje přes scripty "

musíš se tedy naučit jazyku těch skriptů porozumět a také je psát … popadni příručku a uč se, jedná se buď o JavaScript nebo ActionScript ve Flashi (oba jsou to velmi podobne jazyky, a tedy kdyz se ucis jeden tak se ucis soucasne z 90% i ten druhy)